Фільм “Аеропорт. Той день”

Документальний фільм “Аеропорт. Той день” присвячений захисникам Донецького аеропорту імені Сергія Прокоф’єва. Українські воїни утримували цей об’єкт протягом 242 днів.

Незважаючи на численні спроби бойовиків відбити аеропорт, він перебував під контролем українських сил починаючи з травня 2014 року аж до лютого 2015 року, коли українські військові залишили вщент зруйновану будівлю. Наразі Донецький аеропорт та околиці залишаються однією з найгарячіших точок зони АТО.

У фільмі, що триває 45 хвилин, можна побачити реальні зйомки з аеропорту та розповіді українських бійців, що відомі як “кіборги”. Протягом п’яти знімальних тижнів було записано сім годин інтерв’ю з 17 реальними захисниками аеропорту. Головний герой фільму – полковник Редут, один із командирів “кіборгів”. Його обличчя не показують із міркувань національної безпеки, оскільки він досі перебуває на фронті.

Прем’єра фільму відбулася 11 травня 2015 року на українських телеканалах та в київському кінотеатрі. Фільм знято на замовлення Міністерства оборони України.

Фотографії зі зйомок фільму:

This slideshow requires JavaScript.