Акредитація в зону АТО

Крок 1

Якщо представник ЗМІ жодного разу не був акредитований СБУ або був акредитований більше, ніж шість місяців тому, потрібно відправити листа на пошту presscenterssu@gmail.com, прикріпивши відскановану копію національного паспорта журналіста, його посвідчення та лист від медіа, яке дозволяє йому вирушати в зону АТО (якщо журналіст є незалежним, то лист від медіа йому висилати не потрібно).

або

Якщо представник ЗМІ вже був акредитований СБУ за останні шість місяців, то зателефонувавши в Міністерство Оборони за номером (044) 245-44-01 (Управління преси та інформації МО України),  можна підтвердити наявність акредитації та домовитися про зручний день для отримання картки.

Крок 2

Після підтвердження акредитації від СБУ, що зазвичай відбувається на наступний день після відправлення поштою всіх необхідних документів (див. Крок 1), журналіст може отримати картку в Міністерстві оборони України в місті Києві. Для цього необхідно надіслати своє фото (на зразок того, що в паспорті) за адресою presscardato@ukr.net, а також своє ім’я та прізвище двома мовами (українською та англійською) та назву ЗМІ. Та зателефонувати в Міністерство Оборони за номером  (044) 245-44-01 (Управління преси та інформації МО України). За цим же номером можна домовитися про зручний день для отримання картки.

(адреса Міноборони: м.Київ, Повітрофлотський проспект, 6)

або

Журналіст може отримати картку в прес-центрі АТО в м. Краматорськ.

Після підтвердження акредитації від СБУ, що зазвичай стається на наступний день після відправлення поштою всіх необхідних документів (див. Крок 1), журналіст може отримати картку в прес-центрі АТО в Краматорську. Для цього необхідно надіслати своє фото (на зразок того, що в паспорті) за адресою ato14@ukr.net та зателефонувати в прес-центр АТО в Краматорську за номером +380986713040.  За цим же номером можна домовитися про зручний день для отримання картки в Краматорську.

Крок 3

Необхідно повідомити про плани зйомок прес-офіцера АТО за телефоном +380986713040 до 18:00 попереднього дня  (для більш швидкого доступу на військові об’єкти).