Останні новини

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

Американські десантники-інструктори прибули до України для навчання українських військових

17.04 11:44

14-15 квітня близько 300 десантників 173 повітряно-десантної бригади армії США прибули до Міжнародного центру миротворчості та безпеки, для проведення шестимісячних навчань з силами української Нацгвардії. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті армії США.

“173 повітряно-десантна бригада прибула для проведення спільних навчань з українськими військовими”, – зазначив майор Хосе Мендез, офіцер оперативного штабу бригади. – “Ми будемо проводити тренування з бойової підготовки, а також заняття, необхідні для підтримки та підвищення рівня підготовки та професіоналізму серед військових”.

Навчання під назвою “Fearless Guardian” були організовані спеціально для новоствореної Національної гвардії України в межах схваленої конгресом США програми “Global Contingency Security Fund”. Програма передбачає підготовку Армією США трьох батальйонів Збройних Сил України протягом шести місяців.

Дві роти зі складу бригади та батальйону будуть передавати знання двом ротам української Нацгвардії та їх штабам протягом трьох двохмісячних ротацій. Підготовка солдатів та десантників буде сконцентрована на нарощуванні військового потенціалу новостворених підрозділів Нацгвардії.

“Про співпрацю ми тут можемо говорити хоч увесь день”, – сказав Крістофер Вальверде, сержант першого рангу підрозділу B Першого дивізіону 91 кавалерійського полку 173 повітряно-десантної бригади. – “Але насправді найважливішим є спілкування військових найнижчої ланки, адже саме особисте спілкування солдатів створює справжні зв’яки і дозволяє обом сторонам отримати максимум від тренувань”.

Хоча американські військові прибули у повній готовності ділитися своїми знаннями і навичками, вони й самі прагнуть повчитися в українських колег.

“Спільні навчання в Україні – прекрасна можливість покращити свій рівень і для нас”, – говорить капітан Меттью Карпентер, командир підрозділу B. “Ми не лише постараємось навчити наших українських колег усьому, чому зможемо, але й спробуємо взяти якомога більше з їхнього досвіду”, – додав він.

Наразі бригада в ролі підрозділу оперативного реагування Армії США у Європі проводить поточні військові операції у шести країнах.

“Це і є нові вимоги, які ставляться до 173-ї”, – сказав Мендез. “173 наразі в особливому становищі, це єдина десантна бригада переднього краю в Європі, здатна розгорнутися будь-де в межах територіальної компетенції Європейського командування Армії в межах 18 годин”.

Американська бригада уже брала участь у міжнародних військових навчаннях разом з підрозділами ЗСУ як у Європі, так і на території України, останніми з яких були міжнародні навчання у вересні минулого року в межах програми “Rapid Trident 2014”, щорічних навчань у Європі під керівництвом Армії США, спрямованих на підвищення рівня стабільності та безпеки в регіоні. І американські, й українські підрозділи будуть брати участь у цьогорічних навчаннях “Rapid Trident 2015”.

 

Новини по темі

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

далі 
 
 

За першу половину доби 1 вересня в районі проведення АТО відбувся лише один неприцільний обстріл з боку бойовиків – Речник АП

Це стало можливо завдяки дотриманню ініціативи щодо повного та  всеосяжного припинення вогню з опівночі 1 вересня. Спільними зусиллями вдалося  примусити бойовиків повернутися до в...