Останні новини

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

У розвідці назвали російського майора, який керує мінерами на окупованій Донеччині

30.04 15:15

Головне управління розвідки Міністерства оборони України встановило, що на посаді “начальника инженерной службы 1 АК (Донецк) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО (Ростов-на-Дону) ВС РФ” перебуває майор ЗС РФ Умаєв Залібєк Касумович.

Відповідна інформація розміщена на офіційному сайті ГУР Міноборони.

“Майор ЗС РФ З.Умаєв безпосередньо причетний до організації та проведення мінно-підривних робіт, спрямованих на знищення інфраструктури та промислових об’єктів на окупованій території Донбасу, мінування місцевості та підготовки диверсантів-підривників”, – наголосили у розвідці.
Залімбек Умаєв
Також перебуваючи на посаді начальника інженерної служби 1 АК (Донецьк, Україна), майор ЗС РФ Умаєв виконував особисті прохання генерал-майора ЗС РФ М.Зуська, який на той час вже покинув тимчасово окуповану територію України. Це стосувалось переправлення до Росії майна, викраденого на підприємствах окупованого Донбасу та у приватних осіб.

Довідка ГУР МО.

Залібєк УМАЄВ народився 25.05.1980 р. у с.Уллубійаул, Карабудахкентський р-н, Республіка Дагестан, у 2002 р. закінчив Тюменський філіал Військово-інженерного університету, проживає у ст.Сторожевая, Зеленчукський р-н, Карачаєво-Черкеська Республіка).

Після закінчення Тюменського філіалу Військово-інженерного університету, офіцер ЗС РФ Умаєв проходив службу на посадах:

2002-2012 рр. – командир інженерно-саперного взводу, командир інженерно-саперної роти 56 окремої десантно-штурмової бригади (Камишин, Волгоградської обл.) Повітрянодесантних військ ЗС РФ. У 2015-2016 рр. батальйонні та ротні тактичні групи зі складу 56 одшбр ПДВ ЗС РФ брали участь в бойових діях на території України (у районах Саханка, Красноармійське, Рози Люксембург);

2012-2015 рр. – начальник інженерної служби 34 окремої мотострілецької бригади (Сторожевая, Зеленчукській район, Карачаєво-Черкеська Республіка) 49 Армії Південного ВО ЗС РФ. У 2014 р. підрозділи 34 омсбр перебували на території тимчасово окупованого Криму.

Майор ЗС РФ З.Умаєв у 2012 р. був переведений на вищу посаду до 34 омсбр (Сторожевая, Зеленчукській район, Карачаєво-Черкеська республіка) 49 Армії (Ставрополь) Південного ВО ЗС РФ за сприянням командира бригади генерал-майора ЗС РФ М.Зуська та увійшов до його найбільш близького оточення, яке формувалось з офіцерів-десантників.

Для виконання злочинних наказів воєнно-політичного керівництва Росії на тимчасово окупованих територіях сходу України майор Умаєв був відряджений у березні 2015 р. з посади начальника інженерної служби 34 окремої мотострілецької бригади (Сторожевая, Зеленчукський район, Карачаєво-Черкеська Республіка) 49 Армії Південного ВО ЗС РФ.

Нагадаємо, раніше Головне управління розвідки Міністерства оборони України встановлено, що на посаді “начальника противовоздушной оборони 1 АК (Донецк) Центра территориальных войск (Новочеркасск, Россия) Южного ВО (Ростов-на-Дону) ВС РФ” перебуває підполковник ЗС РФ Кобзарь Євген Антонович.

Новини по темі

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

далі 
 
 

За першу половину доби 1 вересня в районі проведення АТО відбувся лише один неприцільний обстріл з боку бойовиків – Речник АП

Це стало можливо завдяки дотриманню ініціативи щодо повного та  всеосяжного припинення вогню з опівночі 1 вересня. Спільними зусиллями вдалося  примусити бойовиків повернутися до в...