Останні новини

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

Поставки електроенергії до Криму відновлено, – “Укренерго”

08.12 11:04

Про це повідомляє “Українська правда” з посиланням на “Українські новини”.

“Ми були готові вчора ввечері, але кримська сторона була не готова прийняти. У них виникли неполадки на обладнанні. О 0:07 лінію було включено”, – повідомив начальник управління з інформаційної політики “Укренерго” Зіновій Буцьо.

Він також додав, що вранці 8 грудня потужність переданої лінією електроенергії становила 120 МВт.

Як повідомив в.о. голови Чаплинської райдержадміністрації Віталій Спіжов, близько 1:15 ночі за згодою учасників акції енергетичної та продовольчої блокади АР Крим до електроенергії було підключено лінію ПЛ 220 Кв Каховська – Титан, від якої живляться два райони Херсонської області – Каланчацький та Чаплинський.

“Лінія ПЛ 220 Кв Каховський-Титан підключена до живлення електроенергією. Активісти акції, з якими ми постійно ведемо діалог, залишаються на місці, де стався підрив електроопор, та охороняють дві інші пошкоджені ЛЕП”, – повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

З часу знеструмлення ПЛ 220 Кв Каховський-Титан два райони області живилися за резервною схемою, що неодноразово аварійно вимикалась, особливо протягом останнього тижня.

Включення лінії – перший крок до повернення нормальної схеми функціонування ПС Каховська, від якої залежить енергозабезпечення значної частини Херсонської та Миколаївської областей, йдеться у повідомленні ОДА.

Вчора, 7 грудня, “Укренерго” завершила роботи з підключення провідної в Крим лінії електропередачі 220 кВ “Каховська – Титан”.

Як відомо, у ніч із 21 на 22 листопада в результаті підриву опор ліній електропередачі в Херсонській області Крим було відключено від ОЕС України.

На півострові оголосили режим надзвичайної ситуації. Півострів забезпечувався електроенергією, виробленою джерелами кримської генерації, дизельними генераторами, завезеними з Росії, а також шляхом першої черги енергомосту з Кубані до Криму.

Як повідомлялося раніше, активісти блокади анексованого Росією Криму дозволили почати експлуатацію відновленої лінії електропередачі 220 кВ “Каховська – Титан”.

Новини по темі

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

далі 
 
 

За першу половину доби 1 вересня в районі проведення АТО відбувся лише один неприцільний обстріл з боку бойовиків – Речник АП

Це стало можливо завдяки дотриманню ініціативи щодо повного та  всеосяжного припинення вогню з опівночі 1 вересня. Спільними зусиллями вдалося  примусити бойовиків повернутися до в...