Останні новини

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

Утиски релігійних організацій в окупованому Криму

21.07 11:08

Зокрема, утисків зазнали УПЦ Київського патріархату та Греко-католицької церкви, чиїх священників неодноразово викрадали та допитували.

За словами архієпископа Сімферопольського і Кримського Української православної церкви Київського патріархату Климента, були захоплені церква на честь Священномученика Климента в м. Севастополь, а також церква в с. Перевальному. Через загрозу втрати бізнесу за підтримку віруючих Київського патріархату протягом шести місяців 2014 року були закриті парафії, які розташовувались у приміщеннях, наданих українськими бізнесменами у містах Саки, Красноперекопськ, Керч. Крім того окупаційна влада організувала рейдерське захоплення частини приміщень, що належать Кримській єпархії Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі.

Також делегація правозахисників, направлена урядом Туреччини на окупований півострів, заявила про обшуки медресе та мечетей кримських татар. За словами представників делегації, під час обшуків силовики грубо поводяться зі священнослужителями та вірянами.

Новини по темі