Останні новини

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

Після розмінування Широкиного у селищі розмістять спостережний пункт СЦКК

05.07 13:55

Про це, 4 липня, під час спільної роботи спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та представників Спільного центру контролю і координації припинення вогню у Широкиному заявив очільник української сторони СЦКК генерал-майор Андрій Таран, повідомляє прес-служба штабу АТО.

Окрім того, за словами керівника української сторони СЦКК, сьогодні ситуація у цьому населеному пункті є доволі непростою, попри те, що бойовики залишили Широкине.

“Позиції, де раніше перебували озброєні підрозділи ОРДО, зараз порожні, натомість селище перетворилось на суцільну руїну, де немає жодного цивільної людини. Практично усі житлові будинки та комунальні комунікації зруйновані, повсюди лежать міни, які не розірвалися, та були протягом цього часу встановлені бойовиками ОРДО, є багато розтяжок”, – зазначив генерал-майор Андрій Таран.

За його словами, найближчим часом у Широкиному потрібно буде провести низку заходів з розмінування території, після чого тут буде обладнано спільний спостережний пункт СЦКК, на якому будуть знаходитися представники збройних сил Російської Федерації та Збройних Сил України.

“Попереду ще копітка робота по відновленню цього, ще донедавна чудового містечка. Процес налагодження у Широкиному мирного життя почнеться тільки тоді, коли будуть створені умови для повернення мешканців до своїх осель, – зазначив генерал-майор.

Також він подякував представникам спостерігачів спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, та особисто заступнику глави місії ОБСЄ Олександру Хугу за допомогу у налагодженні ситуації в Широкине.

У свою чергу заступник глави місії висловив надію на те, що цей досвід, отриманий на прикладі Широкине, буде застосований по всій лінії зіткнення.

This slideshow requires JavaScript.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики заявили про відхід з Широкиного. Українська сторона просила ОБСЄ перевірити цю інформацію.

Пізніше в ОБСЄ підтвердили, що бандформування залишили Широкине.

Новини по темі

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

далі 
 
 

За першу половину доби 1 вересня в районі проведення АТО відбувся лише один неприцільний обстріл з боку бойовиків – Речник АП

Це стало можливо завдяки дотриманню ініціативи щодо повного та  всеосяжного припинення вогню з опівночі 1 вересня. Спільними зусиллями вдалося  примусити бойовиків повернутися до в...