Останні новини

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

Російська установка БМ-21 під Мерцалово Добропільского району

17.03 12:46

13 червня 2014 року в районі населеного пункту Мерцалово Добропільского району Донецької області терористи залишили установку  БМ-21, яка була націлена в напрямок Добропілля.

Під час огляду установки було виявлено ознаки щодо її належності до російської військової частини 27777, розташованій в Чеченській республіці. Серед ознак: на дверці – зафарбована емблема, ймовірно, 18 омсбр; заводський номер установки за даними обліку в ЗС України не значиться; маркування, яке було знайдено на ракетах, українською армією не використовується, а також не використовується акумуляторна батарея 6СТ-190Н, яка була знайдена під час огляду. Окрім того, знайдена бортова документація велася російською мовою, в той час як в ЗС України використовується державна (українська) мова для ведення документації. В блокноті командира БМ-21 на зворотному боці прикріплена мастична печатка для пакетів російської військової частини 27777.

Всі наведені вище докази свідчать про те, що установка БМ-21 належить 18 омсбр58 А Південного ВО ЗС РФ, Калиновська, Чеченська республіка.

This slideshow requires JavaScript.

 

Новини по темі

далі 
 
 

Штаб АТО: Під час бою під Новозванівкою 23 липня підтвердився російський слід на Донбасі

23 липня бойовики здійснили спробу штурму українських позицій позицій у Попаснянському районі. Внаслідок цього двоє бойовиків та ще восьмеро були поранені. Про це розповів начальни...