Останні новини

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

У Москві презентували доповідь Нємцова “Путін. Війна”

12.05 13:40

У Москві відбулася презентація доповіді “Путін. Війна”, яку підготували соратники вбитого наприкінці лютого російського опозиціонера Бориса Нємцова на основі зібраних ним матеріалів. Текст доповіді розміщений у мережі Інтернет.

Зокрема, доповідь складає 12 розділів, в яких описуються різні аспекти російського вторгнення в Україну.

У передмові до доповіді наголошується, що ідея належить Нємцову, який одного разу заявив: “Я придумав, що робити. Треба написати доповідь “Путін. Війна”, видати її великим тиражем і роздавати на вулицях. Розповімо, як Путін розв’язав цю війну. Тільки так ми переможемо пропаганду”.

Спочатку автори пояснюють, навіщо президенту РФ Володимиру Путіну потрібна війна в Україні, а також описують методи роботи російської пропаганди.

Окремо автори розповідають, як Росія анексувала Крим, надаючи докази участі російських військових у боях на сході України.

Один із розділів доповіді присвячений участі російських бойовиків у конфлікті, які не є жодними добровольцями, оскільки отримують гроші за участь в бойових діях.

У доповіді також наводяться дані багатьох російських військових, які загинули в Україні, а також докази поставки озброєнь і військової техніки бойовикам на Донбас.

Окремо автори доповіді публікують главу “Хто збив “Боїнг”, де зазначено, що малайзійський авіалайнер влітку 2014 року був збитий над Донецькою областю ракетним комплексом “Бук”, який був привезений з Росії і перебував під контролем сепаратистів.

Крім того, автори повідомляють, хто реально керує окупованим Донбасом та описують гуманітарну катастрофу, що виникла в результаті російського вторгнення.

В останньому розділі “Скільки коштує війна з Україною” описуються витрати Росії на ведення бойових дій.

За даними авторів, “прямі витрати Росії на війну сході України за 10 місяців склали близько 53 млрд рублів”.

Крім того, утримання біженців з регіональних бюджетів сумарно оцінюється в 80 млрд руб. з липня минулого року.

На завершення доповіді автори документа підсумовують, що “гібридна війна Путіна” – це двозначність, брехня і боягузтво.

“Ця війна – ганьба нашої країни. Але сама по собі проблема не розсмокчеться. Путіна необхідно зупинити. І зробити це зможе тільки сам російський народ”, – закликають автори доповіді “Путін. Війна”.

 

Новини по темі

далі 
 
 

Вчора обстановка в районі проведення АТО продовжувала покращуватися – Речник АП

Вперше за останні декілька місяців ворог не застосовував важкого озброєння. Проте, за інформацією української військової розвідки, командування російсько-окупаційних військ видало ...

далі 
 
 

За першу половину доби 1 вересня в районі проведення АТО відбувся лише один неприцільний обстріл з боку бойовиків – Речник АП

Це стало можливо завдяки дотриманню ініціативи щодо повного та  всеосяжного припинення вогню з опівночі 1 вересня. Спільними зусиллями вдалося  примусити бойовиків повернутися до в...